Hakkımızda

1993 yılında Ankara’da “Kitlesel ve Bireysel Başarıda Öncü’ sloganıyla eğitim sektöründe hizmet vermeye başlayan AÇI EĞİTİM KURUMLARI; başarısını, 28. yılında eğitim sektörünün tüm alanlarına yayarak büyümeye devam etmektedir.

Sınav hazırlık gruplarıyla hizmete başlayan AÇI; öğrencilerin tüm eğitim hayatları boyunca sağladıkları kazanımların sonuçlarını yıllarca gözlemleyerek, başarı için ihtiyaç duyulan tüm etkenleri analiz etmiştir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda;

“Öğretmen Yetiştirme Programları” ile sektöre en fazla deneyimli öğretmen kazandıran kurum olmuştur.

“Bire bir Rehberlik” uygulamalarını, geniş ve alanında uzmanlaşmış rehberlik kadrosu ile en etkin bir şekilde kullanarak bu konuda sektörde öncü bir rol oynamıştır.

“Kaliteli Yayın” için gereken altyapıyı oluşturmuş; anaokulundan üniversite hazırlık kitaplarına kadar her öğrenim kademesine uygun ders kitapları ve yardımcı kaynakları, uzman yayın kadrosu ve yaygın bayi ağıyla tüm ülke genelinde sektörde önemli bir pay sahibi olmuştur.

“Mutlu Öğrenci Öğrenir; Mutlu Öğretmen Öğretir” diyerek; öğrencilerinin ve çalışanlarının tüm sosyal, sportif ve sanatsal ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kurduğu örnek kampüslerle kalite standartlarını yükseltmiştir. 

Türkiye genelinde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen lisesi olarak 200’den fazla Kolej ve Özel Öğretim Kurslarında eğitim gören 100 bini aşan öğrencisi, 5 bine yaklaşan çalışanı ve bugüne kadar verdiği on binlerce mezunuyla kocaman bir aile olan Açı Eğitim Kurumları tüm enerjisiyle ülkemizin insan kaynağını geliştirmek için yatırım yapmaya devam etmektedir.